Set de ruletă de băut - joc rusesc cu pahar de băut + 15 căni de sticlă + 2 bile metalice

Codul: 11-520
295,00 lei 245,00 lei Preț fără TVA: 204,15 lei
în stoc Produsele sunt pe stoc, gata de trimitere. Livrare așteptată în 3-4 zile lucrătoare.
Da! Livrăm în US
Cards
Cards
+

Set ruleta de băut - joc rusesc cu pahar de băut + 15 căni de sticlă + 2 bile metalice. Aceasta ruleta cu bauturi este un accesoriu esential la fiecare petrecere in casa.

Protecția cumpărătorului

• Schimbul gratuit de bunuri în 30 de zile
  • Garanție pentru produse - 24 de luni
  • Înapoierea banilor garantată în 14 zile

Descrierea produsului

Set ruleta de băut - joc rusesc cu pahar de băut + 15 căni de sticlă + 2 bile metalice. Aceasta ruleta cu bauturi este un accesoriu esential la fiecare petrecere in casa. Ruleta este simplă și amuzantă, așa că toată lumea va dori să o joace. Te poti distra cu el la intalniri cu prietenii, la petreceri aniversare sau la petrecerile burlacilor. În mijloc, ruleta arată ca una clasică, dar în loc de numere sunt cupe cu numere pictate pe ele. Ruleta este formată din două bile de metal care se rostogolesc în locul din mijloc.

Shot roulette​ - Ruletă de lux pentru băuturi pentru pahare cu alcool - într-un set de 15 buc

Ruletă de împușcături​ - Ruletă de lux pentru băuturi pentru pahare cu alcool

Ruleta este unul dintre cele mai cunoscute jocuri de cazinou

Acum, chiar și acasă, Ruleta este o oportunitate excelentă de a juca cu prietenii un joc care va distra pe toată lumea. Regulile jocurilor sunt foarte simple și de înțeles: În primul pas, umpleți toate timbrele cu alcool. Primul jucător învârte ruleta și aruncă o minge. Jucătorul trebuie să bea o lovitură dacă are același număr cu locul în care sa oprit mingea. Dacă paharul cu același număr este gol, jucătorul nu are nevoie să bea nimic. Setul va fi un cadou excelent pentru orice ocazie.